O nás


Chov ryb v Sedlnicích vznikl jako rodinná farma
v roce 2003. Na základě spolupráce a doporučení Výzkumného ústavu rybářského a Vysoké školy rybářství a hydrobiologie, byl vybudován rybník „Pavlík“. Dalším rozvojem, a to výstavbou Rybochovného zařízení a výstavbou sádek se rozvinula do dnešní podoby. Naší snahou bylo vytvořit biotop v prostředí CHKO Sedlnické sněženky při dodržování ekologických zásad, který bude krajinotvorným prvkem a zároveň bude sloužit k produkci ryb, která by pokrývala spotřebu pro nejbližší okolí.

Zabýváme se se chovem jak ryb konzumních , tak i ryb okrasných a ryb teplomilných. Na Váš stůl dodáváme zejména pstruha duhového, pstruha lososovitého, sivena amerického, kapra obecného, štiku obecnou, amura bílého, lína obecného, sumce velkého, jesetera sibiřského. V našem zvláštním Rybochovném zařízení chováme taktéž celoročně teplomilné druhy ryb jako je tilápie nilská a sumeček africký.

Pro majitele jezírek a rybníčků chováme taktéž barevné okrasné ryby jako jsou kapr koi, karas zlatý, jelec jesen a řadu dalších. Pro chovatele zajišťujeme produkci násad. Máme vlastní dopravu a jsme schopni dopravit ryby i na větší vzdálenost. Provozujeme celoroční maloobchodní prodej živých ryb. V jarních a letních měsících bývají potom v nabídce i okrasné druhy ryb. Na podzim potom sezóna vrcholí prodejem ryb z výlovů a vánočním prodejem.

Pokud nás navštívíte můžete se těšit na živé ryby v té nejlepší kvalitě. 


prodej a chov ryb Sedlnice


Fakturační adresa

Ing. Viktor Holaň
Sedlnice 182
Mobil: +420608910509
IČO: 04695666
DIČ: CZ9105013940